אופני שטח / קרוס קאנטרי

מבט לפנים, ידיים אוחזות היטב בכידון, השביל הופך לצר מרגע לרגע. עכשיו זה כבר סינגל, חד ומדויק, הקדמי כמו מסמן את הדרך.

החלקת זנב קלילה, האחורי מעיף כמה עלים בשולי השביל, המבט הרחק לפנים, נגיעה קלה בבלמים, הטיה ימינה ומיד שמאלה תחושה נהדרת בכל הגוף.

 

רגע לפני הטיפוס הבא אני יודע שאני יכול לסמוך על אופני השטח של Wilier ב 100%. יכול לסמוך על הורדת הכוח בעליה וההיגוי המדויק במורד הסינגל.

 

אני יודע שמי שתכנן את האופניים הללו לא חשב רק על הסינגלים של בן שמן או על המסלול של בארי. מי שתכנן את האופני קרוס קאנטרי האלה הכניס בהם מסורת של 114 שנים וטכנולוגיה שהיא המילה האחרונה.

רוכב אופניים על אופני שטח

אופני שטח – קרוס קאנטרי

הכירו את אופני השטח של Wilier. אופני קרוס קאנטרי אשר מאפשרים לך רכיבה טכנית מאוד, מהירה, שתוציא מהאופניים, וממך את המקסימום. אופני הקרוס קאנטרי של Wilier יאפשרו לך יעילות דיווש מקסימלית וביצועים טכניים מעולים. הם יאפשרו לכם לכסות מרחק רב במינימום זמן, ומקסימום הנאה. 

כאשר באים לבחור אופני שטח, כדאי לבחון איזה סוג רוכב את.ה? אופני הקרוס קאנטרי של Wilier יתאימו לרוכבים שמחפשים רכיבה בדרכי עפר, שבילים מגוונים, ירידות וסינגלים, עליות מאתגרות וחוויה בלתי נגמרת לאורך שעות רבות.  

לכן האופניים בקטגוריה זו יתאפיינו בגיאומטריה מכוונת דיווש, משקל שלדה נמוך, מהלך קצר בין 100-120 מ"מ ומהירות תגובה מצוינת.

בקטגורית אופני השטח של Wilier ניתן למצוא שני דגמים  מובילים, אשר מאפשרים לכם לבחור מגוון רמות גימור ומחירים.